М'ясорубка - AMG180SSJ, 1800 Вт.2 решітки (GRUNHELM)
3 259 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Насадка для ковбас Насадка для томатів та ягідБарабан для шатківниці2 шт. грат (5мм середній, 7мм великий). Цвет изделия: черный. Штрих код: 6902019001822. Напруга: 220-240 Вт. Особливості: 2 скорости / ВЫКЛ / РЕВЕРС
Диаметр камеры мясорубки: 54 мм
Защита мотора от перегрева
Резиновые ножки. Потужність: 1800 Вт. Матеріал корпуса: Пластик/нержавіюча сталь. Насадки: Для томатов/ягод
Для терки/шинковки
Кеббе
Для колбасных изделий. Количество решеток, шт: 2. Макс. мощность при блокировке двигателя, Вт: 1800. Номинальная мощность, Вт: 500. Производительность, кг/мин: 1.8. Додатково: Діаметр камери м'ясорубки: 54 мм. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Колір: чорний. Реверс: Так. Пропускна здатність: 1.8 кг/хв. Вага нетто: 2.43 кг. Вага брутто: 2.78 кг. Габарити коробки: 280 х 225 х 300 мм.
Диаметр камеры мясорубки: 54 мм
Защита мотора от перегрева
Резиновые ножки. Потужність: 1800 Вт. Матеріал корпуса: Пластик/нержавіюча сталь. Насадки: Для томатов/ягод
Для терки/шинковки
Кеббе
Для колбасных изделий. Количество решеток, шт: 2. Макс. мощность при блокировке двигателя, Вт: 1800. Номинальная мощность, Вт: 500. Производительность, кг/мин: 1.8. Додатково: Діаметр камери м'ясорубки: 54 мм. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Колір: чорний. Реверс: Так. Пропускна здатність: 1.8 кг/хв. Вага нетто: 2.43 кг. Вага брутто: 2.78 кг. Габарити коробки: 280 х 225 х 300 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2.78 кг |
| Вага нетто | 2.43 кг |
| Висота, мм | 210 |
| Габарити коробки | 280 х 225 х 300 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина, мм | 270 |
| Додатково | Діаметр камери м'ясорубки: 54 мм |
| Кількість решіток, шт. | 2 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Насадка для ковбас Насадка для томатів та ягідБарабан для шатківниці2 шт. грат (5мм середній, 7мм великий) |
| Країна походження | Китай |
| Макс. потужність під час блокування двигуна, Вт | 1800 |
| Матеріал корпуса | Пластик/нержавіюча сталь |
| Напруга | 220-240 Вт |
| Насадки | Для томатів/ягід<br/>Для тертки/шитківниці<br/>Кебе<br/>Для ковбасних виробів |
| Номінальна потужність, Вт | 500 |
| Особливості | 2 швидкості / ВИКЛ / РЕВЕРС<br /> Діаметр камери м'ясорубки: 54 мм<br />Захист мотора від перегрівання<br />Резинові ніжки |
| Потужність | 1800 Вт кВт |
| Продуктивність, кг/хв | 1.8 |
| Пропускна здатність | 1.8 кг/хв |
| Цвет изделия | Чорний |
| Ширина, мм | 210 |
| Штрих код | 6902019001822 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 259 ₴


