Комплектація: Машинка для стрижки волосся4 насадкиЩіточка для чищення насадокМасло для ножівІнструкціяГарантійний талонОригінальна упаковка. Штрих код: 6902019009200. Вага: 0.415 кг. Насадки: 4 насадки. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Машинка для стрижки. Габарити: 279х65х100 мм (в упаковці). Колір: Синій. живлення: Мережа. Матеріал лез/ножа: Нержавіюча сталь. Регулювання довжини: 3/6/9/12 мм. Напруга / частота: 220-240В ~ 50/60 Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.415 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 279х65х100 мм (в упаковці) |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Синій |
| Комплектація | Машинка для стрижки волосся4 насадкиЩіточка для чищення насадокМасло для ножівІнструкціяГарантійний талонОригінальна упаковка |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал лез/ножа | Нержавіюча сталь |
| Напруга/частота | 220-240В ~ 50/60 Гц |
| Насадки | 4 насадки |
| Регулювання довжини | 3/6/9/12 мм |
| Тип | Машинка для стриження |
| Штрих код | 6902019009200 |
| Живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴


