Машинка для стрижки акумуляторна GHC516 (GRUNHELM)
859 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: машинка для стрижки Grunhelm GHC516; регульована насадка; підставка для заряджання; мережевий адаптер; щітка для чищення;. Функції: Індикатор заряду батареї. Штрих код: 6902019005165. Потужність: 3 Вт. Вага: 0,52 кг.... Матеріал корпуса: Пластик. Насадки: 1 (регульована). Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Машинка для стрижки. Габарити: 230*185*85 мм(в упаковці). Колір: Чорний із синім. живлення: Акумулятор/мережа. Час роботи: 60 хвилин. Час зарядки: 8 год. Матеріал лез/ножа: Нержавіюча сталь. Регулювання довжини: 3/6/9/12/15 мм. Час заряду акумулятора: 8 годин. Країна виробник: Китай. Кількість насадок: 1. Розміри (ШхГхВ): 5.2х5х18.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,52 кг... кг |
| Габарити | 230*185*85 мм(в упаковці) |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Чорний із синім |
| Комплектація | машинка для стрижки Grunhelm GHC516; регульована насадка; підставка для заряджання; мережевий адаптер; щітка для чищення; |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал лез/ножа | Нержавіюча сталь |
| Насадки | 1 (регульована) |
| Потужність | 3 Вт кВт |
| Регулювання довжини | 3/6/9/12/15 мм |
| Розміри (ШхГхВ) | 5.2х5х18.5 см |
| Тип | Машинка для стриження |
| Функції | Індикатор заряду батареї |
| Час заряджання | 8 років |
| Час роботи | 60 хвилин |
| Штрих код | 6902019005165 |
| Живлення | Акумулятор/мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴


