Машинка для стрижки акумуляторна GHC528 (GRUNHELM)
1 409 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: АашинкаАдаптер живленняОліяПідставка для зарядкиЩіточка. Штрих код: 6902082122332. Кількість швидкостей: 5. Вага: 0.5 кг. Кількість швидкостей: 5. Насадки: 1 насадка у комплекті. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Машинка для стрижки. Габарити: 230x185x85 мм. Колір: Чорно-червоний. живлення: Акумулятор/мережа. Час роботи: 60 хв. Час зарядки: 8 год. Матеріал лез/ножа: Сталь. Регулювання довжини: 3/6/9/12/15 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 230x185x85 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Чорно-червоний |
| Комплектація | АашинкаАдаптер живленняОліяПідставка для зарядкиЩіточка |
| Країна походження | Китай |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал лез/ножа | Сталь |
| Насадки | 1 насадка у комплекті |
| Регулювання довжини | 3/6/9/12/15 мм |
| Тип | Машинка для стриження |
| Час заряджання | 8 років |
| Час роботи | 60 хв |
| Штрих код | 6902082122332 |
| Живлення | Акумулятор/мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 409 ₴


