Щипці для випрямлення і завивки волосся - GHS-607, 25х110мм (GRUNHELM)
569 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип управління: Механічне. Потужність: 35-50 Вт. Вага: 0.27 кг. Виробник: Grunhelm. Тип: Вирівнювач. Довжина кабеля: 1.8 м. Колір: Чорний. Країна виробник: Китай. Температура нагрівання: 220 °С. Покриття пластин: Керамічне. Розміри (ШхГхВ): 34.5х5х6.5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Колір | Чорний |
| Покриття пластин | керамічне |
| Потужність | 35-50 Вт кВт |
| Розміри (ШхГхВ) | 34.5х5х6.5 см |
| Температура нагрівання | 220 °C |
| Тип | Вирівнювач |
| Тип керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴


