Штрих код: 6902020005086. Кількість швидкостей: 2. Потужність: 1400 Вт. Вага: 0.37 кг. Кількість швидкостей: 2. Кількість температурних режимів: 2. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Фен. Габарити: 115х75х175 мм. Колір: Чорний/рожевий. Напруга / частота: 220 - 240 В ~ 50/60 Гц. Петля для підвішування: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 115х75х175 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Чорний/рожевий |
| Країна походження | Китай |
| Напруга/частота | 220 - 240 В ~ 50/60 Гц |
| Петля для підвішування | Да |
| Потужність | 1400 Вт кВт |
| Штрих код | 6902020005086 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴


