Описание характеристики: . Потужність: 2200 Вт. Вага: 0.566 кг. Кількість температурних режимів: 3. Подача холодного повітря: Є. Кількість температурних режимів: 3. Виробник: Grunhelm. Тип: Фен. Колір: Синій. Країна виробник: Китай. Кількість режимів: 2. Розміри (ШхГхВ): 98х280х245 мм. • Розмір з підставкою: .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.566 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Кількість режимів | 2 |
| Подача холодного повітря | Є |
| Потужність | 2200 Вт кВт |
| Розміри (ШхГхВ) | 98х280х245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


