Кондиціонер (Спліт-система, Інверторний) - GAC-09GH-I (GRUNHELM)
15 019 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Функції: Запоминание параметров, таймер. Цвет изделия: белый. Штрих код: 6902019810066. Особливості: рестарт, самоочищение. Потужність: 9000 БТЕ. Тип двигуна: Сплит-система. Wi-Fi модуль: Немає. Вес внутреннего блока: 7. Вес наружного блока: 25.5. Габариты внутреннего блока (ВхШхГ), см: 69,8х25,5х19. Габариты наружного блока (ВхШхГ): 75,4х30х55,2. Диапазон наружной рабочей температуры: + 54 / - 15. Дисплей на внутреннем блоке: LED-Дисплей. Потребляемая мощность обогрев/охлаждение: 0,770 кВт / 0,820 кВт. Режими роботи: Охлаждение
Обогрев
Вентилятор
Автоматический
Осушение
ЕКО
Турборежим. Рекомендованная площадь помещения: 16 кв.м. Теплопроизводительность: 9000 БТЕ/ч. Тип компресора: Роторный. Тип установки внутреннего блока: Настенный. Тип фреона: R410A. Уровень шума, внутренний блок: 24 дб. Уровень шума, наружный блок: 50дб. Холодопроизводительность: 2,64 Квт. Холодопроизводительность, BTU: 9000. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Площа: 16 – 25 м2. Просвітний дисплей LED: Так. Компресор: Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan). Тип холодоагенту: R410A. Потужність охолодження: 2630 Вт. Потужність обігріву: 2760 Вт. Споживання охолодження: 0.820 кВт/год. Споживання обігріву: 0.770 кВт/год. Рівень шуму внутрішнього блоку: 35/30/24 дБ. Рівень шуму зовнішнього блоку: 50 дБ. Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів:-7 ~ + 24.
Обогрев
Вентилятор
Автоматический
Осушение
ЕКО
Турборежим. Рекомендованная площадь помещения: 16 кв.м. Теплопроизводительность: 9000 БТЕ/ч. Тип компресора: Роторный. Тип установки внутреннего блока: Настенный. Тип фреона: R410A. Уровень шума, внутренний блок: 24 дб. Уровень шума, наружный блок: 50дб. Холодопроизводительность: 2,64 Квт. Холодопроизводительность, BTU: 9000. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Площа: 16 – 25 м2. Просвітний дисплей LED: Так. Компресор: Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan). Тип холодоагенту: R410A. Потужність охолодження: 2630 Вт. Потужність обігріву: 2760 Вт. Споживання охолодження: 0.820 кВт/год. Споживання обігріву: 0.770 кВт/год. Рівень шуму внутрішнього блоку: 35/30/24 дБ. Рівень шуму зовнішнього блоку: 50 дБ. Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів:-7 ~ + 24.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність обігріву | 2760 Вт |
| Потужність охолодження | 2630 Вт |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Немає |
| Вага внутрішнього блока | 7 |
| Вага зовнішнього блока | 25.5 |
| Висота, мм | 552 |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ), см | 69,8х25,5х19 |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 75,4х30х55,2 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | + 54 / - 15 |
| Дисплей на внутрішньому блоці | LED-дисплей |
| Довжина, мм | 754 |
| Компресор | Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan) |
| Країна походження | Китай |
| Особливості | рестарт, самоочищення |
| Площа | 16 – 25 м2 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0,770 кВт / 0,820 кВт |
| Потужність | 9000 БТЕ кВт |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Режими роботи | Охолодження<br/>Обогрев<br/>Вентилятор<br/>Автоматичний<br/>Засушення<br/>ЕКО<br/>Турборежим |
| Рекомендована площа приміщення | 16 кв.м |
| Робочий діапазон зовнішніх температур | обігрів:-7 ~ + 24 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 35/30/24 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Споживання обігріву | 0.770 кВт/год |
| Споживання охолодження | 0.820 кВт/год |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Тип двигуна | Спліт-система |
| Тип компресора | Роторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Тип холодоагенту | R410A |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 24 дб |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50дб |
| Функції | Запам'ятовування параметрів, таймер |
| Холодопродуктивність | 2,64 Квт |
| Холодопродуктивність, BTU | 9000 |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина, мм | 300 |
| Штрих код | 6902019810066 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 019 ₴


