Продуктивність: 320 м3/г. Потужність: 15 кВт. Вага: 4.8 кг. Термостат: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Газовий. Габарити: 365 х 190 х 310 мм. Клас інструменту: Професійний. Кількість фаз: 1. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Мережевий шнур: 2 м. Спосіб нагрівання: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 365 х 190 х 310 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Клас інструменту | Професійний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Мережевий шнур | 2 м |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Потужність | 15 кВт кВт |
| Продуктивність | 320 м3/г куб. м/хв |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 525 ₴


