Комплектація: - Газовий обігрівач - Газовий шланг - Редуктор - Посібник користувача - Гарантійний талон - Картонна коробка. Штрих код: 6906524901219. Продуктивність: 650 м3/год. Тип управління: Ручний. Потужність: 80 кВт. Вага: 6.9 кг. Термостат: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Газовий. Габарити: 470 х 225 х 370 мм. Клас інструменту: Професійний. Кількість фаз: 1. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Витрати палива: 2.18 кг/год. Мережевий шнур: 2 м. Теплова потужність: 30 кВт. Спосіб нагрівання: Прямий. Температура повітря на виході: 115°. Теплова ефективність: 98%. Паливо: Пропан/Бутан. Система підпалу: П'єзо. Контроль полум'я з фотоелементом: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Теплова потужність | 30 кВт |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрати палива | 2.18 кг/год |
| Габарити | 470 х 225 х 370 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | - Газовий обігрівач - Газовий шланг - Редуктор - Посібник користувача - Гарантійний талон - Картонна коробка |
| Контроль полум'я з фотоелементом | Да |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Мережевий шнур | 2 м |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Паливо | Пропан/Бутан |
| Потужність | 80 кВт кВт |
| Продуктивність | 650 м3/год куб. м/хв |
| Система підпалу | П'єзо |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Температура повітря на виході | 115° |
| Теплова ефективність | 98% |
| Тип керування | Ручний |
| Штрих код | 6906524901219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 926 ₴


