Конвектор універсальний - HC-2947/2,5кВт (KUMTEL)
1 560 ₴
- В наявності
- Код: HC-2947
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 8690001246624. Вага: 6 кг. Захист від перегріву: Так. Термостат: є. Виробник: KUMTEL. Країна походження: Туреччина. Гарантія: 1 рік. Тип: Конвектор. Габарити: 735 х 255 мм. Напруга мережі: 220 В / 50 Гц. Макс. потужність: 2.5 кВт. Площа приміщення: 28 м². Монтаж: Підлоговий/Настінний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 735 х 255 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Країна походження | Туреччина |
| Макс. потужність | 2.5 кВт |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа приміщення | 28 м2 |
| Термостат | Є |
| Тип | Конвектор |
| Штрих код | 8690001246624 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴


