Теплова гармата електрична - АО ЭВО 3,0/0,3 (230В) ТП Р (Е) (ТЕРМІЯ)
3 634 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продуктивність: 300 м3/г. Потужність: 3 кВт. Вага: 4.5 кг. Виробник: ТЕРМІЯ. Гарантія: 1 рік. Тип: Газовий. Габарити: 276х230х320 мм. Клас інструменту: Професійний. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Потужність | 3 кВт |
| Размеры | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 276х230х320 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Клас інструменту | Професійний |
| Напруга мережі | 220 В |
| Продуктивність | 300 м3/г куб. м/хв |
| Тип | Газовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 634 ₴


