Описание характеристики: . Штрих код: 6902420570771. Вага: 0.5 кг. Матеріал корпуса: Пластик. Акумулятор: 800 mAh. Виробник: RECA. Гарантія: 1 рік. Тип: Портативна колонка. Габарити: 76х76х160 мм. Колір: Чорний. живлення: Акумулятор. Час роботи: до 4 годин. Час зарядки: 2 години. Країна виробник: Китай. Частота: 200Hz-20Khz. Мікрофон: Ні. Інтерфейс підключення: Bluetooth.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RECA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth |
| Акумулятор | 800 mAh |
| Габарити | 76х76х160 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Мікрофон | Немає |
| Тип | Портативна колонка |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи | до 4 годин |
| Частота | 200Hz-20Khz Гц |
| Штрих код | 6902420570771 |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


