Варильна поверхня GPG 6214 BF газ скло.чавун (GRUNHELM)
7 799 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 4. Матеріал поверхні: Загартоване скло. Штрих код: 6902020201730. Тип управління: Поворотні перемикачі. Виробник: Grunhelm. Тип: Варильна поверхня. Колір: Чорний. Висота: 90 мм. Глибина: 590 мм. Тип варильної поверхні: Газова. Тип грат: Чавун. Потужність конфорок: 1 x 2.85 кВ; 2 x 1.75 кВ; 1 x 1.0 кВ. Автоматичний розпалювання поверхні: Так. Газ контроль: Так. Ширина вскмоктуючої насадки: 515 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний розпалювання поверхні | Да |
| Висота, мм | 90 мм |
| Газ контроль | Да |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Потужність конфорок | 1 x 2.85 кВ; 2 x 1.75 кВ; 1 x 1.0 кВ |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип грат | Чавун |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 515 мм |
| Ширина, мм | 515 мм |
| Штрих код | 6902020201730 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 799 ₴


