Варильна поверхня GPG 3211 WF газ скло 4 к. газконт. (GRUNHELM)
5 679 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 4. Комплектація: Варильна поверхня. Інструкції. Жиклер для балонного газу.. Матеріал поверхні: Загартоване скло. Штрих код: 9022162299079. Тип управління: Механічний. Виробник: Grunhelm. Тип: Варильна поверхня. Колір: Білий. Висота: 110 мм. Глибина: 520 мм. Тип варильної поверхні: Газова. Тип грат: Чавун. Потужність конфорок: 1х2200/2х1650/1х1100. Автоматичний розпалювання поверхні: Так. Газ контроль: Так. Ширина вскмоктуючої насадки: 600 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний розпалювання поверхні | Да |
| Висота, мм | 110 мм |
| Газ контроль | Да |
| Комплектація | Варильна поверхня. Інструкції. Жиклер для балонного газу. |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Потужність конфорок | 1х2200/2х1650/1х1100 |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип грат | Чавун |
| Тип керування | Механічний |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Ширина, мм | 600 мм |
| Штрих код | 9022162299079 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 679 ₴


