Описание характеристики: . Комплектація: глибоке деко, грати. Матеріал поверхні: Загартоване скло. Функції: розморожування, низ, верх + низ, верх + низ + конвекція, гриль, гриль + конвекція. Штрих код: 6902019021240. Тип освітлення: Лампи розжарювання. Тип управління: Механічний. Кількість програм: 6. Виробник: Grunhelm. Тип: Духова шафа. Колір: Чорний. Висота: 595 мм. Поверхня внутрішньої камери: Емаль легкого очищення. Гриль: Так. Глибина: 550 мм. Хромовані напрямні: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 595 мм |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | глибоке деко, грати |
| Кількість програм | 6 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Поверхня внутрішньої камери | Емаль легкого очищення |
| Тип | Духова шафа |
| Тип освітлення | Лампи розжарювання |
| Тип керування | Механічний |
| Функції | розморожування, низ, верх + низ, верх + низ + конвекція, гриль, гриль + конвекція |
| Хромовані напрямні | Да |
| Штрих код | 6902019021240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 249 ₴


