Описание характеристики: . Функції: розморожування, верх + конвекція, верх + низ + конвекція, верх + низ, гриль, верх + гриль, верх, низ, верх + гриль + конвекція. Штрих код: 6902023018939. Тип освітлення: Лампи розжарювання. Тип управління: Поворотні перемикачі. Кількість програм: 9. Виробник: Grunhelm. Тип: Духова шафа. Колір: Чорний. Висота: 598 мм. Поверхня внутрішньої камери: Емаль легкого очищення. Конвекція: Так. Гриль: Так. Кількість полиць: 4. Глибина: 565 мм. Ширина вскмоктуючої насадки: 595 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 598 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 598 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість полиць | 4 |
| Кількість програм | 9 |
| Поверхня внутрішньої камери | Емаль легкого очищення |
| Тип | Духова шафа |
| Тип освітлення | Лампи розжарювання |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Функції | розморожування, верх + конвекція, верх + низ + конвекція, верх + низ, гриль, верх + гриль, верх, низ, верх + гриль + конвекція |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Ширина, мм | 595 мм |
| Штрих код | 6902023018939 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 099 ₴


