Описание характеристики: . Штрих код: 6990001286593. Кількість швидкостей: 3. Продуктивність: 400 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря. Тип освітлення: 1х2 Вт LED. Тип управління: Кнопковий. Рівень шуму: 51 дБ. Клас енергоспоживання: D. Енергоспоживання: 49.4 кВт/рік. Вага: 5 кг. Виробник: Grunhelm. Тип: Пласка витяжка. Матеріал: Нержавіюча сталь. Колір: Нержавіюча сталь. Висота: 135 мм. Глибина: 495 мм. Жировий фільтр: Алюмінієвий касетний. • Розмір з підставкою: . Ширина вскмоктуючої насадки: 595 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Глибина | 495 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 135 мм мм |
| Енергоспоживання | 49.4 кВт/рік |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Продуктивність | 400 м3/год куб. м/хв |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Тип | Пласка витяжка |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Штрих код | 6990001286593 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 469 ₴


