Витяжка GVP 251 W пласка зі склом білий (GRUNHELM)
2 569 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6990001286616. Кількість швидкостей: 3. Продуктивність: 400 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря. Тип освітлення: 1х2 Вт LED. Тип управління: Кнопковий. Рівень шуму: 52 дБ. Клас енергоспоживання: D. Енергоспоживання: 49.4 кВт/рік. Вага: 4.5 кг. Виробник: Grunhelm. Тип: Пласка витяжка. Матеріал: Емальована сталь. Колір: Білий. Висота: 100 мм. Глибина: 495 мм. Жировий фільтр: Алюмінієвий касетний. • Розмір з підставкою: . Ширина вскмоктуючої насадки: 595 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Глибина | 495 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм мм |
| Енергоспоживання | 49.4 кВт/рік |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Продуктивність | 400 м3/год куб. м/хв |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Тип | Пласка витяжка |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Штрих код | 6990001286616 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 569 ₴


