Бетономешалка СМ-120 28-30об/мин. 550Вт, 120л (венец из чугуна) APRO
10 332 ₴
- В наличии
- Код: 899512
+380 (68) 987-77-07
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 42,5 кг |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Діаметр отвору барабану | 325 мм |
| Електричний двигун | 1 шт. |
| Комплект кріпильних виробів | 1 шт. |
| Комплект частин бетонозмішувача | 1 шт. |
| Кількість обертів барабана, об/хв | 28-30 |
| Матеріал вінця | Чавун |
| Миттєва гарантія | Нет |
| НГ-Напруга | Нет |
| Напряжение сети | 220 - 240 В |
| Номинальная мощность | 550 Вт |
| Об'єм барабана, л | 120 |
| Об'єм готової суміші, л | 100 |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/109OJJ7dL0bYN1vRfx_TwZjggjZ8GDV2T/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1_DRWQJ3oKITbPtuFmR-9J4Bzg4GD7iXp/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1iS-0h30E9grbwF70TVFqvXUifkrpo1JT/view |
| Принцип действия | Гравітаційний |
| Размер | 1055x620x1160 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тип передачі | Вінцева |
| Тип фіксації барабана | Педаль та поворотне колесо |
| Упаковка | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041055432 |
Информация для заказа
- Цена: 10 332 ₴


