Диск для тримера з твердосплавними напайками 40Т Double APRO
165 ₴
- В наявності
- Код: 830805
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Диск |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 255 мм мм |
| Діаметр посадкогового отвору | 25,4 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000008 |
| Товщина диску | 1,3 мм |
| ШтрихКод | 4824041066988 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴


