Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип патрона | Ключевой |
| Питание | |
| Длина кабеля | 3 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 2,3 |
| Вимірювач глибини | 1 шт. |
| Вугільні щітки | 2 шт. |
| Вібраційне навантаження | 5,6 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Дополнительная рукоятка | 1 шт. |
| Дриль ударний | 1 шт. |
| Діаметр патрона | 1.5-13 мм |
| Класс защиты | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 600 Вт |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 13 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальні оберти | 3000 об./хв. |
| Миттєва гарантія | Действует год после покупки и регистрации |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1dBazW9WnmxUJa8WNxQqjBvMsE-g-8NH1/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/18YoA65wJCSStiVOjsOpQ3IKN_djD0SP1/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/13wSOVJw01we9GPAUqelJmjgVUO9Sb0fY/view |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Ударный режим | Має |
| Упаковка | Коробка |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| ШтрихКод | 4824041026500 |
Информация для заказа
- Цена: 1 647 ₴


