
Стрем'янка сталева 3 сходинки APRO
1 707 ₴
- В наявності
- Код: 552023
Стрем'янка сталева 3 сходинки APROВ наявності
1 707 ₴
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Довжина: | 1.23 м мм |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Новинка | Да |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1_RbgZE6PzXalIp-KKl-iawxXm4pmkKjg/view |
| Профіль | 1 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000003,000000004,000000005,000000008,000000010,000000011,000000012 |
| Робоча висота | 3,25 м |
| Ширина | 37 см мм |
| ШтрихКод | 4824041068463 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 707 ₴
