
Повітряний компресор KS P30
3 199 ₴
- В наявності
- Код: Könner & Söhnen
Повітряний компресор KS P30В наявності
3 199 ₴
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
максимальна автоматизація:
Оснащений функцією автостоп – автоматичне переривання подачі повітря при досягненні визначених параметрів. Має кабель достатньої довжини - 3 м для зручності використання. -
режим великого обʼєму:
Компресор має в комплекті шланг високого тиску, шланг високої пропускної здатності та конічну насадку високої пропускної здатності, що дозволяє швидко накачувати предмети великих об'ємів - надувні лодки, басейни тощо. -
цифровий дисплей :
Дисплей полегшує користування пристроєм, дозволяє в реальному часі бачити параметри накачування в заданих одиницях виміру. -
ліхтарик:
Вбудована яскравий ліхтарик на корпусі буде в нагоді, коли потрібно підсвітити робочу зону в темний час доби або при поганому освітленні. Має режим постійного світла та режим миготіння. -
насадки:
В комплекті є 3 насадки-перехідники для накачування будь-яких типів коліс (авто-мото техніки, велосипедів, колясок, садових та будівельних тачок та ін) та голка для накачування м’ячів, плавальних іграшок, жилетів та інших надувних виробів, що робить їх зручними для активного відпочинку. -
ергономічні габарити:
Конструкція компресора ретельно розроблялася для зручності використання, він буде непохитно стояти на робочій поверхні. Має зручну ручку для комфортного перенесення
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага брутто, кг | 1.8 kg |
| Габариті брутто, мм | 190x203x272 |
| Довжина кабелю, м | 2.7 м (12 В), 1.5 м (230 В) |
| Доступні одиниці виміру | PSI, BAR, кПа |
| Напруга (DC) | 12В/10A |
| Номінальна вхідна напруга | AC 110В/1A, 220В/0.5A |
| Номінальна потужність, Вт | 120 |
| Пневматичний тиск, psi | 150 |
| Світлодіодний ліхтар | + |
| Час безперервної роботи, хв | 8 |
| Швидкість накачування, л/хв | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴
