

Нагрівальний мат двожильний Easytherm EM 1.50 Нагрівальна система для теплої підлоги Двожильний мат
3 794 ₴
- Немає в наявності
- Код: EM 1.50
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нагрівальний мат двожильний Easytherm EM 1.50 Нагрівальна система для теплої підлоги Двожильний мат
Нагрівальний мат Easytherm (Easymate) - це система теплої підлоги, що складається з нагрівального матеріалу (кабелю), зафіксованого на сітці зі скловолокна з прорахованим кроком (7,5 см). Матеріал виготовлено в Європейській країні Латвія з найсучасніших матеріалів.
Гарантія на нагрівальний матеріал становить 20 років, ресурс роботи 50 років. На кожну секцію нагрівального елемента надається паспорт, у якому монтажник вказує всю інформацію про застосування матеріалу, потужність, спосіб монтажу та розташування секції. Ця інформація може використовуватися в гарантійних випадках, які відбуваються досить рідко. Він підходить для встановлення як у житлових, так і комерційних будівлях.
Технічні характеристики:
- Виробник: Easytherm
- Тип підлоги: Нагрівальний мат
- Потужність: 300 Вт
- Площа, м²: 1.5
- Гарантія: 20 років
- Діаметр кабелю: 4 мм
- Довжина: 3 м
- Застосування: Під плитку
- Країна: Латвія
- Питома потужність, Вт/м: 200 Вт
- Тип кабелю: Двожильний
- Ширина: 0.5 м



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 200 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура монтажу | -5 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 1.5 кв.м |
| Гарантийный срок(міс) | 240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для підлоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 794 ₴


