Продуктивність: 35 л/хв. Вага: 1.5 кг. Виробник: Forte. Максимальний тиск: 7 Атм. Довжина шлангу: 1 м. Діаметр циліндра: 30 мм. Захист: IP20. Максимальний струм: 14 А. Максимальний струм споживання: 14 А. Кількість поршнів: 1. Номінальна напруга: 12 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Максимальний тиск | 7 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг кг |
| Довжина шлангу | 1 м |
| Діаметр циліндра | 30 мм |
| Захист | IP20 |
| Кількість поршнів | 1 |
| Максимальний струм | 14 А |
| Максимальний струм споживання | 14 А |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Продуктивність | 35 л/хв куб. м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴


