Штрих код: 6980232323235. Продуктивність: 45 куб.м/год (750 л/хв). Потужність: 4780 Вт / 6.4 л.с. Вага: 36 кг. Об'єм двигуна: 196 куб.см. Натиск: 26 м. Тип живлення: Бензин. Додатково: Датчик рівня олії. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: Довжина : 590 ммШирина : 480 ммВисота : 445 мм. Об'єм паливного бака: 3.6 л. Об'єм масляного бака: 0.6 л. Тактність двигуна: Чотирьохтактний. Тривалість роботи: 2.2 год. Вода: Брудна. Діаметр отвору патрубка: 75 мм. Висота всмоктування: 8 м. Максимальний діаметр частинок: 30 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 36 кг |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Вода | Брудна |
| Габарити | Довжина : 590 ммШирина: 480 ммВисота : 445 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Датчик рівня олії |
| Діаметр отвору патрубка | 75 мм |
| Країна походження | Китай |
| Максимальний діаметр частинок | 30 мм |
| Натиск | 26 м |
| Об'єм двигуна | 196 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Потужність | 4780 Вт/6.4 л. кВт |
| Продуктивність | 45 куб.м/год (750 л/хв) куб. м/хв |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Тривалість роботи | 2.2 рік |
| Штрих код | 6980232323235 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 072 ₴


