Насосна станція - XKJ-1101 IA5 (1.1кВт, 1.4-2.8бар) (WERK)
5 118 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 2210212095017. Продуктивність: 55 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 1100 Вт. Тип двигуна: Электродвигатель. Вага: 19 кг. Тип двигуна: Електродвигун. Матеріал виготовлення: Нержавіюча сталь. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Клас захисту: IP X4B. Макс. температура рідини, що перекачується: 35°C. Тип води: Чиста. Діаметр патрубків: 25 мм (1 дюйм). Тиск: 3 бари. Висота підйому: 45 м. Глибина всмоктування: 9 м. Ємність гідроакумулятора: 19 л. Тип робочого колеса: Відцентрове. Макс. Температура навколишнього середовища: 40°C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність гідроакумулятора | 19 л |
| Висота підіймання | 45 м |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина всмоктування | 9 м |
| Діаметр патрубків | 25 мм (1 дюйм) |
| Клас захисту | IP X4B |
| Країна походження | Китай |
| Макс. Температура навколишнього середовища | 40°C |
| Макс. температура рідини, що перекачується | 35°C |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1100 Вт кВт |
| Продуктивність | 55 л/хв куб. м/хв |
| Тип води | Чиста |
| Тип двигуна | Електродвигун |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип робочого колеса | Відцентрове |
| Тиск | 3 бари |
| Штрих код | 2210212095017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 118 ₴


