Насос занурювальний - WQD12 (2000Вт, 400л/хв) (СВІТЯЗЬ)
2 641 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Вес 13.5 кг. Штрих код: 2000963123769. Продуктивність: 170 л/хв. Материал дверцы духовки: чугун. Напруга: 220 В. Потужність: 2000 Вт. Вага: 17.5 кг. Мощность всасывания, Вт: 2000 Вт. Тип насосу: погружной. Натиск: 8-12м. Диаметр частичек: 30мм. Поплавок: есть. Тип живлення: Мережа. Виробник: Світязь. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Вид насосу: Занурювальний. Глибина занурення: 12 м. Діаметр патрубків: 50 мм (2 дюйми). Висота підйому: 12 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Вага | 17.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Висота підіймання | 12 м |
| Висота, мм | 472 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина занурення | 12 м |
| Діаметр частинок | 30 мм |
| Довжина, мм | 270 |
| Діаметр патрубків | 50 мм (2 дюйми) |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал дверцят духовки | чавун |
| Потужність всмоктування, Вт | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Натиск | 8-12 м |
| Опис характеристики | Вага 13.5 кг |
| Поплавець | Да |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Продуктивність | 170 л/хв куб. м/хв |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип насоса | Заглибний |
| Ширина, мм | 207 |
| Штрих код | 2000963123769 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 641 ₴


