Насос занурювальний - SPD-6H (400Вт, 125л/хв) (WERK)
1 401 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Вес 3.4 кг. Штрих код: 6900111118431. Продуктивність: 7500 л/хв. Напруга: 230В. Потужність: 400 Вт. Матеріал корпуса: пластик. Мощность всасывания, Вт: 400 Вт. Тип насосу: дренажный для грязной воды. Натиск: 6м максимум. Матеріал виготовлення: Пластик. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Вид насосу: Занурювальний. Тип води: Брудна. Макс. розмір частин: 35 мм. Довжина мережевого кабелю: 5 м. Висота підйому: 6 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Висота підіймання | 6 м |
| Висота, мм | 340 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина мережевого кабелю | 5 м |
| Довжина, мм | 160 |
| Країна походження | Китай |
| Макс. розмір частин | 35 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність всмоктування, Вт | 400 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Натиск | 6м максимум |
| Опис характеристики | Вага 3.4 кг |
| Потужність | 400 Вт кВт |
| Продуктивність | 7500 л/хв куб. м/хв |
| Тип води | Брудна |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип насоса | дренажний для брудної води |
| Ширина, мм | 220 |
| Штрих код | 6900111118431 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 401 ₴


