Насос занурювальний - 4SKM100 (1000Вт, 3,6м3/г) (WERK)
5 091 ₴
- В наявності
- Код: 10212298
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Занурювальний насос свердловин - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон. Штрих код: 6909988855661. Продуктивність: 60 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 1000 Вт. Вага: 11.6 кг. Матеріал виготовлення: Нержавіюча сталь. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Клас захисту: IP 68. Вид насосу: Занурювальний. Тип води: Чиста вода. Глибина занурення: 13 м. Діаметр патрубків: 25 мм (1 дюйм). Довжина мережевого кабелю: 10 м. Клас захисту ізоляції: У. Висота підйому: 60 м. Температура рідини, що перекачується: 40°C. Тип робочого колеса: Вихрове. Матеріал робочого колеса: Латунь. Температура навколишнього середовища: 40 °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 11.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Висота підіймання | 60 м |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина занурення | 13 м |
| Довжина мережевого кабелю | 10 м |
| Діаметр патрубків | 25 мм (1 дюйм) |
| Клас захисту | IP 68 |
| Клас захисту ізоляції | У |
| Комплектація | - Занурювальний насос свердловин - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1000 Вт кВт |
| Продуктивність | 60 л/хв куб. м/хв |
| Температура навколишнього середовища | 40 °C |
| Температура рідини, що перекачується | 40°C |
| Тип води | Чиста вода |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип робочого колеса | Вихрове |
| Штрих код | 6909988855661 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 091 ₴


