Насос занурювальний - SPD-10H (750Вт, 225л/хв) (WERK)
1 885 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Вес 5.5 кг. Комплектація: - Насос - Три насадки діаметром 1". Штрих код: 6900111119339. Продуктивність: 225 л/мин. Напруга: 220В. Потужність: 750 Вт. Вага: 5.5 кг. Матеріал корпуса: пластик. Мощность всасывания, Вт: 750 Вт. Тип насосу: дренажный для грязной воды. Натиск: 10м максимум. Матеріал виготовлення: Пластик. Тип живлення: Мережа. Додатково: Поплавковий вимикач. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 340 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 160 |
| Додатково | Поплавковий вимикач |
| Комплектація | - Насос - Три насадки діаметром 1" |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність всмоктування, Вт | 750 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Натиск | 10 м максимум |
| Опис характеристики | Вага 5.5 кг |
| Потужність | 750 Вт кВт |
| Продуктивність | 225 л/хв куб. м/хв |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип насоса | дренажний для брудної води |
| Ширина, мм | 220 |
| Штрих код | 6900111119339 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885 ₴


