Комплектація: - Компресор- Колесо пластикове - 2 шт- Для кріплення колеса (1 болт, 1 шайба, 1 гайка) - 2 шт- Ніжка гумова - 2 шт- Для кріплення ніжки (1 болт, 2 шайби, 1 гайка) - 2 шт- Фільтр повітряний в металевому корпусі - 2 шт - Сопун картера пластиковий - Інструкція - Гарантійний талон. Штрих код: 6900167055506. Продуктивність: 360 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 2230 Вт. Охолодження: Повітряне. Вага: 32 кг. Тип компресора: Поршневий. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 2850 об/хв. Габарити: 730х330х670 мм. тип приводу: Прямий. Кількість фаз: 1. Тиск: 8 бар. Формфактор: Пересувний. Об'єм ресивера: 50 л. Частота напруги: 50 Гц. Розташування ресивера: Горизонтальне. Кількість циліндрів / сходів: 2/1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 32 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 730х330х670 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циліндрів / сходів | 2/1 |
| Напруга | 220 В |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 2230 Вт кВт |
| Продуктивність | 360 л/хв куб. м/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тиск | 8 бар |
| Формфактор | Пересувний |
| Частота пружності | 50 Гц |
| Штрих код | 6900167055506 |
| Тип приводу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 045 ₴


