Продуктивність: 35 л/хв. Вага: 1.9 кг. Виробник: Forte. Максимальний тиск: 7 Атм. Довжина шлангу: 1.15 м. Діаметр циліндра: 30 мм. Захист: IP20. Максимальний струм споживання: 16 А. Кількість поршнів: 1 шт.. Номінальна напруга: 12 В. Розмір двигуна: 52.5х35 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Максимальний тиск | 7 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг кг |
| Довжина шлангу | 1.15 м |
| Діаметр циліндра | 30 мм |
| Захист | IP20 |
| Кількість поршнів | 1 шт. |
| Максимальний струм споживання | 16 А |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Продуктивність | 35 л/хв куб. м/хв |
| Розмір двигуна | 52.5х35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 579 ₴


