Штрих код: 6903005000546. Продуктивність: 8.1 куб.м/година (135 л/хв). Потужність: 1470 Вт / 2 л.с. Вага: 7 кг. Об'єм двигуна: 40.7 куб.см. Натиск: 30 м. Тип живлення: Бензин. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 375х290х375 мм. Об'єм паливного бака: 0.7 л. Тактність двигуна: Двотактний. Вода: Чиста. Діаметр отвору патрубка: 25 мм. Висота всмоктування: 8 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 7 кг |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Вода | Чиста |
| Габарити | 375х290х375 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр отвору патрубка | 25 мм |
| Країна походження | Китай |
| Натиск | 30 м |
| Об'єм двигуна | 40.7 куб.см |
| Потужність | 1470 Вт / 2 л.с кВт |
| Продуктивність | 8.1 куб.м/година (135 л/хв) куб. м/хв |
| Тактність двигуна | Двотактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6903005000546 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 573 ₴


