Штрих код: 6900213151510. Продуктивність: 10 куб.м/год (167 л/хв). Потужність: 1470 Вт / 2 л.с. Вага: 7 кг. Об'єм двигуна: 31 куб.см. Натиск: 30 м. Тип живлення: Бензин. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 380х290х380 мм. Об'єм паливного бака: 0.65 л. Тактність двигуна: Чотирьохтактний. Вода: Чиста. Діаметр отвору патрубка: 25 мм. Висота всмоктування: 8 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 7 кг |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Вода | Чиста |
| Габарити | 380х290х380 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр отвору патрубка | 25 мм |
| Країна походження | Китай |
| Натиск | 30 м |
| Об'єм двигуна | 31 куб.см |
| Потужність | 1470 Вт / 2 л.с кВт |
| Продуктивність | 10 куб.м/год (167 л/хв) куб. м/хв |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6900213151510 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 572 ₴


