Штрих код: 6903626554527. Продуктивність: 36 куб.м/год (600 л/хв). Потужність: 3680 Вт / 4.9 л.с. Вага: 26 кг. Об'єм двигуна: 163 куб.см. Натиск: 65 м. Тип живлення: Бензин. Додатково: Датчик рівня олії. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: (ДхШхВ) : 520х380х405 мм. Об'єм паливного бака: 3.4 л. Об'єм масляного бака: 0.6 л. Тактність двигуна: Чотирьохтактний. Тривалість роботи: 2.2 год. Вода: Чиста. Діаметр отвору патрубка: 50 мм. Висота всмоктування: 8 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 26 кг |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Вода | Чиста |
| Габарити | (ДхШхВ) : 520х380х405 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Датчик рівня олії |
| Діаметр отвору патрубка | 50 мм |
| Країна походження | Китай |
| Натиск | 65 м |
| Об'єм двигуна | 163 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Потужність | 3680 Вт / 4.9 л.с кВт |
| Продуктивність | 36 куб.м/год (600 л/хв) куб. м/хв |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Тривалість роботи | 2.2 рік |
| Штрих код | 6903626554527 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 501 ₴


