Штрих код: 4820156506678. Вага: 6.5 кг. Робочий тиск: 5 бар. Температурний режим: -5°C / +60°C. Виробник: Evci Plastik. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Поливальний. Матеріал: ПВХ. Колір: Жовтий з чорними смугами. Довжина шлангу: 50 м. Діаметр: 19 мм (3/4 дюйми). Кількість шарів: 1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Кількість шарів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина шлангу | 50 м |
| Діаметр | 19 мм (3/4 дюйми) мм |
| Колір | Жовтий з чорними смугами |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 бар бар |
| Температурний режим | -5°C / +60°C |
| Тип | Поливальний |
| Штрих код | 4820156506678 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 082 ₴


