Шланг Веселка (SUNNY/RAINBOW) - 1/2, 50м, армований (FORTE)
908 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4820156504254. Вага: 4 кг. Робочий тиск: 5 бар. Температурний режим: -5°C / +60°C. Виробник: Evci Plastik. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Поливальний. Матеріал: ПВХ. Довжина шлангу: 50 м. Діаметр: 12,5 мм (1/2 дюйми). Кількість шарів: 3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Кількість шарів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг кг |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина шлангу | 50 м |
| Діаметр | 12,5 мм (1/2 дюйми) мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 бар бар |
| Температурний режим | -5°C / +60°C |
| Тип | Поливальний |
| Штрих код | 4820156504254 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908 ₴


