Шланг всмоктуючий - 50мм, 25м, ПВХ (FORTE)
3 018 ₴
- В наявності
- Код: 10211600
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4820045666766. Робочий тиск: 3 бари. Температурний режим: -5°C / +60°C. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Всмоктуючий. Матеріал: ПВХ. Колір: Синій. Довжина шлангу: 25 м. Діаметр: 50 мм (2 дюйми). Товщина стінки: 1 мм. Вакуум тиск: 4 мН2О. Радіус вигину: 80 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Синій |
| Товщина стінки | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вакуум тиск | 4 мН2О |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина шлангу | 25 м |
| Діаметр | 50 мм (2 дюйми) мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Радіус вигину | 80 мм |
| Робочий тиск | 3 бари бар |
| Температурний режим | -5°C / +60°C |
| Тип | Всмоктуючий |
| Штрих код | 4820045666766 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 018 ₴


