Насос занурювальний - 4QGD1.8-50-0.5 (500Вт, 1.8м3/г) (WERK)
3 111 ₴
- В наявності
- Код: 10212085
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Занурювальний насос свердловин - Посібник з експлуатації-паспорт - Гарантія. Штрих код: 6906080888856. Напруга: 220В. Потужність: 500 Вт. Вага: 10 кг. Матеріал виготовлення: Нержавіюча сталь. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Клас захисту: IP Х8. Вид насосу: Занурювальний. Тип води: Чиста вода. Глибина занурення: 15 м. Макс. тиск: 5 бар. Діаметр патрубків: 25 мм (1 дюйм). Клас захисту ізоляції: Е. Висота підйому: 107 м. Температура рідини, що перекачується: 40°C. Тип робочого колеса: Шнекове. Матеріал робочого колеса: Сталь. Температура навколишнього середовища: 40 °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Висота підіймання | 107 м |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина занурення | 15 м |
| Діаметр патрубків | 25 мм (1 дюйм) |
| Клас захисту | IP Х8 |
| Клас захисту ізоляції | Е |
| Комплектація | - Занурювальний насос свердловин - Посібник з експлуатації-паспорт - Гарантія |
| Країна походження | Китай |
| Макс. тиск | 5 бар |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал робочого колеса | Сталь |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 500 Вт кВт |
| Температура навколишнього середовища | 40 °C |
| Температура рідини, що перекачується | 40°C |
| Тип води | Чиста вода |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип робочого колеса | Шнекове |
| Штрих код | 6906080888856 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 111 ₴


