Насос занурювальний - SP-8H (400Вт, 100л/хв) (WERK)
1 347 ₴
- В наявності
- Код: 10212823
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Насос - Три насадки діаметром 1". Штрих код: 6903336333535. Продуктивність: 100 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 400 Вт. Вага: 4.3 кг. Матеріал виготовлення: Пластик. Тип живлення: Мережа. Додатково: Поплавковий вимикач. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Поплавковий вимикач |
| Комплектація | - Насос - Три насадки діаметром 1" |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 400 Вт кВт |
| Продуктивність | 100 л/хв куб. м/хв |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6903336333535 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 347 ₴


