Насос занурювальний - WQD12 (2000Вт, 170л/хв) (WERK)
2 693 ₴
- В наявності
- Код: 10212294
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Занурювальний фекальний насос - Поплавковий вимикач - Кабель живлення - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон. Штрих код: 6903322233337. Продуктивність: 170 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 2000 Вт. Вага: 19 кг. Матеріал виготовлення: Метал. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Клас захисту: IP68. Вид насосу: Фекальний. Глибина занурення: 5 м. Макс. розмір частин: 30 мм. Діаметр патрубків: 50 мм (2 дюйми). Висота підйому: 10 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Фекальний |
| Висота підіймання | 10 м |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубків | 50 мм (2 дюйми) |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | - Занурювальний фекальний насос - Поплавковий вимикач - Кабель живлення - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Макс. розмір частин | 30 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Продуктивність | 170 л/хв куб. м/хв |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6903322233337 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693 ₴


