Насос вібраційний - VM70 (320Вт, 1080л/г) (WERK)
1 024 ₴
- В наявності
- Код: 10212217
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - насос - захисне кільце - хомут - шнур живлення - інструкція з експлуатації - гарантійний талон. Штрих код: 6906080666669. Продуктивність: 18 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 320 Вт. Вага: 3.3 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 місяць. Вид насосу: Занурювальний. Глибина занурення: 3 м. Довжина мережевого кабелю: 10 м. Висота підйому: 70 м. Тип рідини, що перекачується: Чиста вода. Температура рідини, що перекачується: 40 °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Висота підіймання | 70 м |
| Гарантія | 1 місяць |
| Глибина занурення | 3 м |
| Довжина мережевого кабелю | 10 м |
| Комплектація | - насос - захисне кільце - хомут - шнур живлення - інструкція з експлуатації - гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 320 Вт кВт |
| Продуктивність | 18 л/хв куб. м/хв |
| Температура рідини, що перекачується | 40 °C |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип рідини, що перекачується | Чиста вода |
| Штрих код | 6906080666669 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴


