Насос фекальний - WQСD10 (2000Вт, 200л/хв) (Світязь)
3 825 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продуктивність: 200 л/хв. Напруга: 220Вт. Потужність: 2000 Вт. Вага: 16.2 кг. Матеріал виготовлення: Чавун. Тип живлення: Мережа. Додатково: Ріжучий ніж. Клас захисту ізоляції : IPX8. Виробник: Світязь. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 25х20х43см. Клас захисту: Е. Вид насосу: Занурювальний. Макс. температура рідини, що перекачується: 35°C. Тип води: Брудна. Глибина занурення: 5 м. Макс. розмір частин: 2-5мм. Діаметр патрубків: 50 мм (2 дюйми). Довжина мережевого кабелю: 8м. Висота підйому: 8 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Вага | 16.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Висота підіймання | 8 м |
| Габарити | 25х20х43 см |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина занурення | 5 м |
| Довжина мережевого кабелю | 8м |
| Додатково | Ріжучий ніж. Клас захисту ізоляції : IPX8 |
| Діаметр патрубків | 50 мм (2 дюйми) |
| Клас захисту | Е |
| Країна походження | Китай |
| Макс. розмір частин | 2-5 мм |
| Макс. температура рідини, що перекачується | 35°C |
| Матеріал виготовлення | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Продуктивність | 200 л/хв куб. м/хв |
| Тип води | Брудна |
| Тип живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 825 ₴


