Насос фекальний - WQСD12 (2600Вт, 330л/хв) (WERK)
4 040 ₴
- В наявності
- Код: 10212857
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Вес 15.6 кг. Комплектація: - Фекальний насос - Поплавковий вимикач - Інструкція із застосування - Гарантійний талон. Штрих код: 6900111119254. Продуктивність: 300 л/хв. Напруга: 220В / 50 Гц. Потужність: 2600 Вт. Вага: 15.6 кг. Мощность всасывания, Вт: 2600 Вт. Тип насосу: фекальный. Натиск: 8-12м. Поплавок: есть. Материал головки насоса: чугун. Режущий нож: есть. Матеріал виготовлення: Чавун. Тип живлення: Мережа. Додатково: Ніж для подрібнення сміття. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Вид насосу: Фекальний. Висота підйому: 12 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 15.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Фекальний |
| Висота підіймання | 12 м |
| Висота, мм | 460 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 250 |
| Додатково | Ніж для подрібнення сміття |
| Комплектація | - Фекальний насос - Поплавковий вимикач - Інструкція із застосування - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал головки насоса | чавун |
| Матеріал виготовлення | Чавун |
| Потужність всмоктування, Вт | 2600 Вт |
| Напруга | 220 В / 50 Гц |
| Натиск | 8-12 м |
| Опис характеристики | Вага 15.6 кг |
| Поплавець | Да |
| Потужність | 2600 Вт кВт |
| Продуктивність | 300 л/хв куб. м/хв |
| Різальний ніж | Да |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип насоса | фекальний |
| Ширина, мм | 210 |
| Штрих код | 6900111119254 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 040 ₴


