Газонокосарка Електрична - EM-6102A (GRUNHELM)
5 999 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Ширина скошування 380 мм. Комплектація: - Газонокосарка- Інструкція- Гарантійний талон. Штрих код: 6922024261028. Потужність: 1700 Вт. Травозбірник: 45 л. Висота скошування: 30 - 75 мм. Ширина захоплення: 380 мм. Вага: 12.6 кг. Конструкція: Несамохідна. Матеріал корпуса: Пластик. Тип живлення: Мережа. Додатково: Великі колеса 6""/8"". Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Клас інструменту: Побутовий. Місткість травозбірника: 45 л. Система стрижки: Роторна. Кількість рівнів висоти скошування: 5. Регулювання висоти стрижки: Так. Напруга живлення: 220В. Мульчування: Ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Мульчування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скошування | 30 - 75 мм |
| Висота, мм | 470 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 700 |
| Додатково | Великі колеса 6""/8"" |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Газонокосарка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Конструкція | Несамохідна |
| Країна походження | Китай |
| Кількість рівнів висоти скошування | 5 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Місткість травозбірника | 45 л |
| Напруга живлення | 220 В |
| Опис характеристики | Ширина скошування 380 мм |
| Потужність | 1700 Вт кВт |
| Регулювання висоти стрижки | Да |
| Система стриження | Роторна |
| Тип живлення | Мережа |
| Травозбірник | 45 л |
| Ширина захоплення | 380 мм |
| Ширина, мм | 335 |
| Штрих код | 6922024261028 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴


