Газонокосарка Електрична - ELM3320 (1200Вт) (MAKITA)
10 405 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Інструкція з експлуатаціїКартонна коробкаНіж YA00000731. Штрих код: 0088381859103. Висота скошування: 20 – 55 мм. Ширина захоплення: 330 мм. Вага: 10.2 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Makita. Країна походження: Японія. Гарантія: 3 роки. Габарити: 1040 мм - 1230 мм х 380 мм х 870 мм - 1110 мм. Клас інструменту: Професійний. Місткість травозбірника: 30 л. Рекомендована площа скошування: 400 м2. Діаметр коліс: 127 / 178 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скошування | 20-55 мм |
| Габарити | 1040 мм — 1230 мм х 380 мм х 870 мм — 1110 мм |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр коліс | 127 / 178 мм |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | Інструкція з експлуатаціїКартонна коробкаНіж YA00000731 |
| Країна походження | Японія |
| Місткість травозбірника | 30 л |
| Рекомендована площа скошування | 400 м2 |
| Тип живлення | Мережа |
| Ширина захоплення | 330 мм |
| Штрих код | 0088381859103 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 405 ₴


