Газонокосарка Бензинова - S461VHY (GRUNHELM)
13 756 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Ширина скошування 460 мм. Продуктивність: 4 к.с.. Потужність: 3,5 к.с.. Травозбірник: 60 л.. Висота скошування: 25-75 мм. Ширина захоплення: 460 мм. Вага: 38 кг. Об'єм двигуна: 123 см.куб. Швидкість обертання валу: 3000 об/хв. Мульчування: Так. Боковий викид трави: Так. Задній викид трави: так. Канал для промивки газонокосарки: так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Мульчування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Боковий викид трави | Да |
| Висота скошування | 25-75 мм |
| Висота, мм | 565 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина, мм | 925 |
| Задній викид трави | Да |
| Канал для промивання газонокосарки | Да |
| Об'єм двигуна | 123 см. |
| Опис характеристики | Ширина скошування 460 мм |
| Потужність | 3,5 к.с. кВт |
| Продуктивність | 4 к.с. куб. м/хв |
| Травозбірник | 60 л. |
| Швидкість обертання вала | 3000 об/хв |
| Ширина захоплення | 460 мм |
| Ширина, мм | 43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 756 ₴


