Верстат для заточування ланцюга - СТЗ-100 (FORTE)
1 862 ₴
- В наявності
- Код: 20309272
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6915588111007. Потужність, Вт: 550 Вт. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 6300 об/хв. Товщина кола: 3.2 мм. Діаметр посадкового отвору: 10 мм. Тип верстата: Заточний. Вид інструменту, що обробляється: Для ланцюгів. Розмір кола: 100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
| Тип верстата | Заточний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид інструменту, що обробляється | Для ланцюгів |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 6300 об/хв |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Розмір кола | 100 мм |
| Тип живлення | Мережа |
| Товщина кола | 3.2 мм |
| Штрих код | 6915588111007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 862 ₴


